Nederlands

schoonmaak- en onderhoudsgegevens van glamping-tenten

March 30,2021

Al vahşi lüks çadır Örneğin, çelik çerçevesinin ömrü genellikle 25 jaar oud. Ve PVDF kumaşın ömrü normaal koşullar altında 15 jaar kadar çıkabilir and bu, uygun şekilde muhafaza edildiğinde daha da uzatılabilir. Genel olarak, PVDF branda, etkili bir şekilde rüzgar geçirmez, su geçirmez, ultraviyole önleyici, küf önleyici and mükemmel bir kendi kendini temizleme özelliğine sahip çift taraflı sahiptir. Çadırın pürüzsüz en temiz kalması için toz and diğer ataşmanlar yağmurla doğal olarak yıkanabilir. Geen glamping glamping bir süre kullanıldıklarında, yerel iklime bağlı olarak, bakterilerin üremesini önlemek en muştanın su geçirmez kaplamasını korumak için muşıak düzenli.

Çadıra ısı yalıtım malzemeleri eklenmişse söküm and depolamadan önce muşamba and ısı yalıtım pamuğunu kurutması gerekir. Branda en ısı yalıtım pamuğunu kurutmak için çok geç ise, kaçınmak için uzun süre saklamamayı unutmayın. boyama ve küf.

Glamping kampeerterreinen kamperen in de buurt van de jachthaven. Sıcak güneşe maruz bırakılmamalı veya yüksek sıcaklıklarda yerel olarak pişirilmemelidir, aksi takdirde zamk veya yaşlanma problemi ile karşı karşıya kalacaktır. Profesyonel Olmayan operateur in de stijl van de vervorming en de vormgeving in de tijd als het ware als het ware kimyasallar kullanmayın. Çadır brandası nazikçe ovaal en eşit bir şekilde temizlenmeli, kısa çizgileri önlemek veya çadır üzerindeki desen dekorasyonunu yıkamak için kuvvetli bir şekilde fırçalanmamalan. Günlük kullanımda, tentenin çizilmesini önlemek için çadır, keskin nesnelerle temastan kaçınmalıdır.

Desen veya LOGO ile basılmış branda, kelimeler temizlendikten sonra diş macunu veya beyaz tebeşir tozu, kuruduktan sonra renk kaybını önlemek için eşit and düzgün bir şekilde uygulanabilir. Aksi takdirde, üstünü örtmek için iki yaprak temiz beyaz kağıt kullanabilir and renk kaybını önlemek için kuruduktan sonra yırtıp atabilir. Çadırın depolanması en kurulumu, parça kaybını önlemek için dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Hot zoeken:

Voorgaand: Op Maat Gemaakte Schaduwstructuren van Trekstoffen voor Parkeergarages

volgende: China Beste Wilde Luxe Tenten, Laat je de Originele Ecologische Vakantie zien die het Meest Geliefd is bij High-End Spelers

Nieuws bij BDiR

Luchtondersteunde Constructie Bouwveiligheidsontwerp en Introductie van Brandveiligheidssysteem;

Luchtondersteunde Constructie Bouwveiligheidsontwerp en Introductie van Brandveiligheidssysteem;

November 29,2021

Air Supported Structure is currently appearing in more and more venues such as gymnasiums and swimming pools. It is prepared for larger projects. It is particularly beautiful, low-cost, and short in construction period, so it is loved by many wholesalers.
Vierhoekige Spanstructuur Glamping Tent Resort

Vierhoekige Spanstructuur Glamping Tent Resort

November 22,2021

Luxury glamping tent ranges from product conceptual design, material optimization control, size customization production, to camping tent site installation and commissioning and wiring layout, internal planning, interior design, ventilation, heat preserva
Wat Zijn de Kenmerken van Landschappelijke Spanningsstructuren?

Wat Zijn de Kenmerken van Landschappelijke Spanningsstructuren?

November 15,2021

What are the characteristics of landscape tension structure buildings? Nowadays, many buildings around us are built using membrane structures. The common one is car parking shade. Do you know what characteristics of landscape membrane structure buildin

Bekijk onze Video's

Luxe milieuvriendelijke tentstructuren Lodges voor Tea Garden Holiday Hotel

Luxe duurzame gastvrijheid Eco Tent Structure Villas